Riketest teavitamine / Reporting problems

 

Probleemidest tuleb teavitada läbi tugiportaali ServiceDesk. Seda on võimalik teha läbi E-kyla süsteemi valides vasakpoolsest menüüst “Probleemidest teavitamine” või läbi kodulehe campus.ee vajutades lehe ülaosas paremas servas olevale lingile “Teata probleemist”.

Teates palume kirja panna teataja nime, ühiselamu aadressi, boksi või toa numbri ja probleemi kirjelduse.

Kui olete tugiportaalis oma probleemi või tekkinud rikke registreerinud suundub see õige isiku tööülesandeks. Hiljem tuleb raport probleemi lahendamise kohta ning vajadusel saab anda ka tagasisidet lahendatud probleemile.

Kui probleemi lahendamiseks on vajalik hooldustöölise kohaletulek, siis tuleb hoolitseda selle eest, et tööpiirkond oleks ligipääsetav ning puhas (nt ummistunud valamu puhul eemaldada valamust kõik nõud ning valamu puhastada). Kui ligipääs tööpiirkonnale pole tagatud, siis töid ei teostata.

Informeerige ka oma boksikaaslasi hooldustöölise kutsumisest. Hooldustöölised käivad kohal tööpäeviti kell 8.00-17.00. 

Töövälisel ajal ja nädalavahetusel pöörduda kiiret lahendust nõudvate probleemidega (avarii) numbrile 742 4400.


Teemaga seotud

Maintenance problems must be reported to us through our ServiceDesk system. You can either use the red exclamation mark on the upper right corner on our homeage campus.ee or through the E-kyla system by selecting “Report a problem” on the menu.

Please enter your name, residence hall address, room number and then describe the problem.

Once you have reported your problem there, our maintenance workers will be notified. They will reply to your notification after they’ve worked on your problem and then you can give feedback about the solution.

If the problem requires the repairmen to come over to your room/flat, please make sure they have easy and clean access to the problematic area (e.g. in case of a clogged sink, remove all dishes from the sink and clean it up). If the repairmen cannot access the area, they will not proceed with the repairs.

Make sure to inform your flatmates about reporting the problem as well. Maintenance workers are available on business days from 8am to 5pm.

After working hours and on weekends, call 742 4400 for urgent issues (emergency).


Related topics